Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień-Plecień”

Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca "Kwiecień-Plecień"

„Kwiecień-Plecień” jest najpiękniejszym świętem dziecięcych i młodzieżowych prezentacji, które poprzez udział w festiwalu rozbudzają własną aktywność teatralną, wokalną, taneczną, zgłębiają wiedzę o reżyserii, grze aktorskiej, tańcu, śpiewie, uczestnicząc także w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez jurorów.
Prezentacje konkursowe odbywają się w trakcie Dni Teatru, Dnia Piosenki, Dnia Tańca, które są szczegółowo opracowane i dostosowane do oczekiwań i potrzeb zgłoszonych przez uczestników.
Instruktorzy, nauczyciele, opiekunowie maja niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń pedagogicznych, jak również skonfrontowania swoich kompetencji zawodowych w zakresie edukacji artystycznej dzieci, młodzieży. Ponieważ „Kwiecień-Plecień” jest festiwalem konkursowym zapraszamy do jury profesjonalistów z dziedziny teatru, tańca i śpiewu,. Najlepszym wykonawcom przyznajemy wiele cennych nagród, wyróżnień oraz statuetki Złota Maska, Złota Nutka, Złoty Piruecik. Natomiast laureaci Dnia Piosenki są kwalifikowani do finału Festiwalu „Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie.

Edycja 2014

Edycja 2013

 

 

 

×