DZIEŃ TAŃCA 28 KWIETNIA 2013r.(niedziela)

 DZIEŃ TAŃCA 28 KWIETNIA 2013r.(niedziela) 

Godz: 10.00 -10.10  – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE

 

Kategoria I (7-12 lat)

 

 

10:10 – Zespół Brylanciki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Ukł.  „Ballada Boa”, choreografia Alina Jakubowska

 

10:14 – Zespół Pląs -  Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

Ukł. „Epitafium rycerskie”, choreografia Agata Siejca

 

10:18-  Zespół Mini Axel  – Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Warszawa

Ukł. „Roztańczony błękit” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

10:22 – Zespół Stan 1 -  Pałac Młodzieżowy w Warszawie

Ukł. „Dziewczyny lubią się bawić”, choreografia Anna Gilla

 

10:25 – Zespół GloSSheaven Shadow – Fitness Step Klub Sierpc

Ukł. „Disco Show” , choreografia Anita Świderska

 

10:28 – Zespół Kryształki – Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury Bieżuń

Ukł. „Rock and roll- owa orkiestra” , choreografia Beata Cimochowska

 

10:32- Zespół Brylanciki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Ukł. „Waka Waka” , choreografia Alina Jakubowska

 

10:36- Zespół Crazy Kids – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu

Ukł. „Hamster” , choreografia Beata Karkusz

 

10:40 – Zespół Axel Sweat- Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Warszawa

Ukł. „Etiuda Mix” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

10:44 – Zespół Nokaut –  Nowodworski Ośrodek Kultury

Ukł.  „W szkole” , choreografia Anna Paś i Rafał Sawko

 

10:47- Zespół Mażoretki Juniorki - Sierpc

Ukł. „Wigiligi”  , choreografia Justyna Adamska

 

10:49– Zespół Pląs -  Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

Ukł.„Cyrkowe fantazje” , choreografia Agata Siejca

 

10:53- Zespół  Brylanciki – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu

Ukł. „Papi”, choreografia Alina Jakubowska

 

10:57- Zespół Stan 1 -  Pałac Młodzieżowy w Warszawie

Ukł. „Kocie życie” , choreografia Anna Gilla

 

11:00- Zespół Super Seven– Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu

Ukł. „Jar of Hearts” , choreografia Anita Świderska

 

11:03- Zespół  Nokaut –  Nowodworski Ośrodek Kultury

Ukł. „Na broadwayu” , choreografia Anna Paś i Rafał Sawko

 

11:06- Zespół Crazy Kids – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpc

Ukł.  „Gangnam Style” , choreografia Beata Karkusz

 

11:10 – Zespół Mini Axel – Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Warszawa

Ukł. „Szalone trójki” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

11:13 – Zespół Pląs -  Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

Ukł.  „Roztańczony sad”, choreografia Agata Siejca

 

11: 17 – Zespół Liderki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sierpcu

Ukł. „Tetris” , choreografia Olga Modrzejewska

 

11:21 – Zespół Kryształki – Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury  Bieżuń

Ukł. „Teraz My” – Hip hop. , choreografia Beata Cimochowska

 

11:24 – Zespół GloSSheaven Shadow – Fitness Step Klub Sierpc

Ukł. „Latino & jazz” , choreografia Anita Świderska

 

11:26-  Zespół Super Seven Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu

Ukł. „Feel this moment” , choreografia Anita Świderska

 

11:29 – Zespół Axel Sweat- Uczniowski Klub Sportowy- Warszawa

Ukł. „ It’s raining man” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

11:32 – Zespół Mażoretki Juniorki – Sierpc

Ukł. „I’ll follow him” , choreografia Justyna Adamska

 

11:34 – Zespół Fresh CKiSz w Sierpcu

Ukł. Bounce, choreografia Olga Modrzejewska

 

PRZERWA do godziny 12:30

 

Kategoria II (13- 15 lat)

 

12:30- Zespół Rytmix – Zespół Szkół w Skrwilnie

Ukł. „One day” , choreografia Mirosława Watkowska

 

12:34- Zespół SPIN – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „W operze” , choreografia Łukasz Owczarski

 

12:37- Zespół Efekt-  Ośrodek Kultury w Serocku

Ukł. „Step by step” , choreografia Katarzyna Sobiecka – Tomporowska

 

12:41- Zespół Axel- Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Warszawa

Ukł. „ Dance Mix” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

12:45- Zespół ISKIERKI – Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ukł. „Greace” , choreografia Olga Modrzejewska

 

12:49- Zespół  Rytmix – Zespół Szkół w Skrwilnie

Ukł. „Remix” , choreografia Mirosława Watkowska

 

12:52- Zespół SPIN – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „After the end” , choreografia Łukasz Owczarski

 

12:55- Zespół Efekt – Ośrodek Kultury w Serocku

Ukł. „A teraz ja powiem wam” , choreografia Katarzyna Sobiecka- Tomporowska

 

12:59- Zespół  Axel- Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Warszawa

Ukł. „Hip Hop G57” , choreografia Agnieszka Czerwińska

 

13:02- Zespół ISKIERKI – Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ukł. „Wolf” , choreografia Olga Modrzejewska

Kategoria III (16- 18 lat)

 

13:10- Zespół  FREEKIES – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „Nie polubię”  , choreografia Łukasz Owczarski

 

13:13- Zespół Mirage – Pałac Młodzieżowy w Warszawie

Ukł. „Samotność w tłumie” , choreografia Anna Kepal

 

13:16- Zespół Mażoretki - Sierpc

Ukł. „Party Rock” , choreografia Justyna Adamska

 

13:20- Zespół Freekies – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „The end” , choreografia Łukasz Owczarski

 

13:24- Zespół Mirage – Pałac Młodzieżowy w Warszawie

Ukł. „Świteź” , choreografia Anna Kepal

13:28- Zespół ISKRY – Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ukł. „Burlesk” , choreografia Olga Modrzejewska

 

13:32- Zespół  SPIN FREEKIES – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „Przejście dla pieszych”, choreografia Łukasz Owczarski

 

13:35- Zespół  Mazoretki- Sierpc

Ukł. „ When I grow Up” , choreografia Justyna Adamska

 

13:39- Zespół Mirage – Pałac Młodzieżowy w Warszawie

Ukł. „Przetrwać” , choreografia Anna Kepal

 

13:42- Zespół  SPIN FREEKIES – Studio Tańca Spin Freekies Warszawa

Ukł. „Mashup” , choreografia Łukasz Owczarski

 

13:46 – Zespół  ISKRY- Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

Ukł. „Swagga” , choreografia Olga Modrzejewska

 

Przerwa

Ogłoszenie werdyktu Jury, uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień, dyplomów.

Koncert laureata Złotego Piruecika.

Zakończenie festiwalu.

×