Harmonogram i listy dzieci na rok 2015/2016

Taniec nowoczesny 2015;/2016

Instruktor ds. tańca- Olga Modrzejewska

 

Wstępny harmonogram zajęć.

*Godziny mogą ulec zmianie

 

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

 

16:00-17:00

Gr. I

(5-6 lat)

s. lustrzana

 

16:00-17:00

Gr. II

(7-9 lat)

s.lustrzana

16:00-17:00

Gr. II

(7-9 lat)

s. lustrzana

17:00-18:00

Gr. III

(10-13 lat)

s. bankietowa

17:00-18:00

Gr. III

(10-13 lat)

s. bankietowa

17:00-18:00

Gr. IV

FRESH

s. lustrzana

 

18:00-19:30

Gr.IV

FRESH

s. bankietowa

18:00-19:00

Gr. V

ISKRY

s. bankietowa

18:00-19:30

Grupa V

ISKRY

s. lustrzana

 

Grupa. I (5-6 lat- gr. początkująca)

1.Godźkiewicz Julia

2. Leszczyńska Maja

3. Lipińska Magdalena

4. Kwaśniewska Karolina

5. Bukowska Ola

6. Tomaszewska Karolina

7. Kowalska Olga

8. Szulczewska Zuzanna

9. Jucha Lena

10. Goławska Amelia

11. Tomaszewska Amelia

12. Gajewska KArina

13. Maja Morozow

14. Kotelba Karolina

15. Grabowski Kuba

16. Lemanowicz Ola

17. Siwińska Wiktoria

18. Kossowska Lena

19. Michalina Kalińska

20. Czapiewska Laura

Lista rezerwowa:

1.       Szewczyk Gabrysia

2.       Chroboczyńska Amelia

3.       Peszyńska Oliwia

4.       Kwiatkowska Karolina

5.       Piórkowska Lena

6.       Wiśniewski Ignacy

 

 

Gr. II (7-9 lat)

1.Nowicka Anna

2.Lemanowicz Małgorzata

3.Markowska Nikola

4.Radwańska Zuzanna

5. Borowska Natalia

6.Urbańska Emilia

7.Wisniewska Ala

8. Meller Sebastian

9.Kępiński Kamil

10. Szulecka Sandra

11. Jabłońska Anna

12. Kowalska Kinga

13. Wojciechowska Dominika

14. Sobolewska Zuzanna

15. Dołęgiewicz Anna

16. Piotrowska Helenka

17. Rynkowska Zosia

18. Milewska Ola

19. Stachurska Wiktoria

20. Kopycińska Nadia

21. Opolska Julia

22. Szablewski Iwo

23. Szemborska Wiktoria

24. Sobiecka Karolina

25. Kęsicka Julia

 

Lista rezerwowa:

26. Domańska Lena

27. Marlęga Amelia

28. Prątnicki Filip

  

Gr. III (10-14 lat)

1. Narodzonek Aleksandra

2.Gumińska Wiktoria

3.Nadratowska Amelia

4.Ozdarska Wiktoria

5.Wolska Asia

6. Skowrońska Kinga

7.Nowakowska Natalia

8.Tucholska Lidia

9.Zdziarska Amelia

10.Bombalicka Natalia

11.Żołnowska Marta

12.Mirzyński Mateusz

13.Sobocińska Maja

14. Kostrzewa Julia

15.Dabrowska Samanta

16.Wewiórowska Beata

17. Adamkowska Kinga

18. Wojciechowska Martyna

19.. Wojciechowski Mateusz

20.Szulecka Natalia

21.Lampkowska Patrycja

22.Madejska Patrycja

23.Kosztowna Paulina

24. Kosztowna Kinga

25. Daćmińska Agata

26. Garczyńska Maja

27. Dądalska Natalia

 

 Grupa
IV  FRESH (gr. zaawansowana)

1.Blaszczyk Joanna

2.Długokęcka Gabrysia

3. Długokęcka Zuzanna

4.Domagała Magdalena

5.Gębska Ola

6.Iwaniuk Wiktoria

7.Kaczmarek Maja

8.Ożdżeńska Julia

9.Liszewska Klaudia

10.Łukowska Anna

11. Nowak Julia

12. Nowak Julia

13. Rama Patrycja

14.Sobocińska Dominika

15. Szumańska Kinga

16.Turalska Laura

17. Tybuszewska Julia

18. Włoczewska Marta

19. Zasadzka Zuzanna

20. Żendarska Dagmara

 

 

Grupa v , ISKRY (gr. zaawansowana)

1. Brodzińska Wiktoria

2.Kowalska Aleksandra

3. Smykowska Aleksandra

4.Rybacka Izabela

5. Peszyńska Maja

6. Peszyńska Ola

7.Augustynowicz Natalia

8. Kumińska Patrycja

9. Kumińska Weronika

10.Kosek Ilona

11. Kwiatkowska Agnieszka

12.Wiśniewska Ewa

13.Zimnawoda Iga

14. Miłecka Gabrysia

15. Stankiewicz Marta

16. Szymańska Kasia

17. Zimnawoda Majka

 

×