Kabaret Skeczów Męczących – Pod prądem

by admin

Lipiec 29th, 2017 / in / no comments

Lipiec

29

UWAGA!
Od 31 lipca rusza sprzedaż biletów na spektakl "Kabaretu Skeczów Męczących" – Pod prądem, który odbędzie się 7 października 2017 roku godzina 16.00 w CKiSz w Sierpcu. Cena biletu to 60 zł. Sprzedaż biletów tylko w sekretariacie CKiSz (pok. nr 16). Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca  ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfęi ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Comments are closed.

×