Grupa początkująca

Grupa taneczna, początkująca ( 4-6 lat )

Zajęcia taneczne dla 4,5,6- latków odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 60min. Są to zajęcia skierowane dla wszystkich maluchów lubiących skakać i bawić się przy muzyce. Grupa rozpoczęła zajęcia we wrześniu tego roku. Oprócz wielu zabaw tanecznych, dzieci poznają również nowe formy sceniczne. Uczestnicy rozwijają poczucie rytmu, estetykę ruchów, ale przede wszystkim odkrywają własne możliwości. Zajęcia zawierają również ćwiczenia gimnastyczne, sprawnościowe oraz rozciągające.  Celem zajęć jest rozwijanie dziecięcych- tanecznych talentów poprzez muzykę i zabawę.

Zajęcia odbywają się :

– Poniedziałki, godz. 16:00-17:00,  (sala lustrzana nr. 5)

Zajęcia prowadzi Pani Olga Modrzejewska.

 

 

Grupa taneczna, początkująca (7-9 lat )

Zajęcia taneczne dla tej grupy rozpoczęły się we wrześniu 2012 roku i odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min.  Mali tancerze rozwijają swoje talenty poprzez zabawę z muzyką i tańcem nowoczesnym. Zajęcia taneczne oparte są głównie na ćwiczeniach rozciągających mięśnie, oraz na nauce poszczególnych układów choreograficznych. Dzieci uczą się improwizacji ruchowej, kreatywności oraz właściwej postawy ciała. Uczestnicy doskonalą swoją koordynację i sprawność poprzez wiele zabaw ruchowych. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich dzieci, którym taniec sprawia ogromną radość.

Zajęcia odbywają się:

– Poniedziałki, godz. 17:15- 18:15, (sala bankietowa nr. 14)

– Czwartki, godz. 15:45- 16:45,       (sala lustrzana nr. 5)

Zajęcia prowadzi Pani Olga Modrzejewska.

 

Grupa taneczna, początkująca (10- 12 lat)

Zajęcia taneczne dla tej grupy odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 60 minut. Do grupy należą zarówno chłopcy jak i dziewczynki rozpoczynający swoją przygodę z tańcem. Celem zajęć jest rozwijanie aktywności wszystkich uczestników zajęć poprzez kontakt z muzyką. Zajęcia składają się z ćwiczeń rozciągających mięśnie, oraz z nauki poszczególnych kroków tanecznych. Cała grupa pracuje nad rozwijaniem poczucia rytmu, pracuje nad estetyką ruchów  oraz poznaje własne możliwości ruchowe. Dzieci poznają tajniki tańca nowoczesnego, które wykorzystują w nowych układach tanecznych.

Zajęcia odbywają się:

– Wtorki, godz. 15:30 – 16:30,  (sala bankietowa nr. 14)

Zajęcia prowadzi Pani Olga Modrzejewska.

×