Koncert 2plus1

26 maja 2022 r. zapraszamy na niesamowity koncert. O godzinie 18:00 na scenie w sali widowiskowej CKiSz w Sierpcu zagości 2PLUS1.

Koszt biletu 80 zł, a można je zakupić w kasach Centrum i na stronie www.ckisz.sierpc.pl.

KUP BILET

W czasie swoich koncertów muzycy 2PLUS1 nawiązują rewelacyjny, żywy kontakt z publicznością, która razem z zespołem śpiewa wszystkie, dobrze znane hity 2PLUS1 z lat 70 i 80. Wspólnie podróżują do czasów Elżbiety Dmoch, Janusza Kruka i Cezarego Szlązaka, wspominając barwną historię zespołu, międzynarodowe sukcesy oraz przytaczając ciekawostki z historii.

W czasie 75 minutowych (+bisy) koncertów usłyszycie same wielkie przeboje, m.in.:
Iść w stronę słońca, Windą do nieba, Chodź pomaluj mój świat, Wstawaj szkoda dnia, Taksówka nr 5, Wielki mały człowiek, Czerwone słoneczko, Gdy grali dla nas Rolling Stones, Singapore, Easy come easy go!

 

 

 

Tekst alternatywny:

Plakat w poziomie tło przedstawiające scenę. Na niej dwóch mężczyzn i kobieta 2PLUS1. Od góry logo CKiSz w Sierpcu obok napis Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Niżej od prawej strony 26 maja 2022r. godz. 18:00, sala widowiskowa CKiSz w Sierpcu, cena biletu 80 zł. Obok logo 2PLUS1. Pod spodem z prawej strony logo obchodów 700-lecia lokacji miasta Sierpca. Na samym dole informacja bilety dostępne w kasie Centrum i na stronie www.ckisz.sierpc.pl.

Leave your comments

Comments

  • No comments found