Świetlica artystyczna

Centrum Kultury i Sztuki ogłasza nabór do Świetlicy Artystycznej dzieci w wieku 6-10 lat, w której zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach 10:00-13:00.

W programie znajdą się różnorodne zajęcia: teatralne, ruchowe, muzyczne, plastyczne, gry i zabawy oraz animacje.

Osoby chętne zapraszamy do zapisów w sekretariacie Centrum.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Płatność za zajęcia to 50 zł za pojedyncze wejście lub 200 zł za cały miesiąc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst alternatywny

Plakat informacyjny. Na kolorowym tle od góry logo CKiSz w Sierpcu - zarys budynku na białym tle, z czarnymi oknami z prawej strony, napisem SIERPC po lewej stronie, po środku skrót CKiSz, u góry dach w kolorze zielonym oraz pod logo napis Centrum Kultury i Sztuki im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierpcu.

Niżej informacja: zaprasza na zajęcia Świetlicy Artystycznej dla dzieci w wieku 6-10 lat, każda sobota miesiąca, godzina 10:00-13:00. W programie zajęcia: teatralne, ruchowe, muzyczne, plastyczne, gry i zabawy oraz animacje.

Płatność 50 zł za jednorazowe zajęcia lub 200 zł za miesiąc. Zapisy w sekretariacie Centrum, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na samym dole loga od lewej:

- LOGO EMPEGEK -filetowa kropla nakładająca się na zielony liść. To wszystko umieszczone na pomarańczowym trójkącie. Obok od góry napis EMPEGEK. NIŻEJ Sierpc Sp. z o. o podkreślone dwoma kreskami pierwsza w kolorze fioletowym druga ciemnozielonym.

- Logo 700- lecia miasta - od lewej szkic budynku obok którego od góry niebiecki napis SIERPC,  obok którego herb miasta - na tarczy typu hiszpańskiego w polu białym i złotym obrysem. Czerwony fronton kościoła z łukowym portalem, okrągłym oknem i trójkątnym szczytem zwieńczonym czarnym krzyżem. Po bokach wieże z cegły, z łukowymi oknami, zwieńczone czarnymi spadzistymi dachami. Pod spodem napis 700 lat miasta, niżej data 1322-2022.

Leave your comments

Comments

  • No comments found