Zapraszamy słuchaczy Sierpeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na warsztaty sportowe "Jak poprawić swój zakres ruchu" od 11 września do 9 października 2023r.

Czytaj Więcej

Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Artystycznego KASZTELANKA realizuje w roku 2023 zadanie publiczne pn. „W KURPIOWSKIM RYTMIE!” dofinansowane z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj Więcej
Plakat informacyjny Burmistrz Miasta Sierpca, Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zapraszają na narodowe Czytanie 9 września 2023 roku o godzinie 11:00 powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”. Skwer im. Bartosza Paprockiego przed Miejską Biblioteka Publiczna w Sierpcu.   Udział w wydarzeniu jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym publikacji wizerunku. Jednakże każda osoba ma prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, przetwarzania, usunięcia i sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu.

Burmistrz Miasta Sierpca, Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zapraszają na kolejną ogólnopolską edycję NARODOWEGO CZYTANIA, w którą rok rocznie włącza się także nasze miasto.

Czytaj Więcej

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na spektakl „BRONIEWSKI”, w wykonaniu aktorów TEATRU Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.

Czytaj Więcej