Wystawa "Smaki Dziedzictwa"

W ramach współpracy z Narodowym Instytutem Dziedzictwa Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu organizuje wystawę malarstwa i rzeźby Grupy Plastycznej Dorosłych „Impresja” pt: „Smaki Dziedzictwa”

tym samym bierze udział w 29 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. Wernisaż wystawy odbędzie się 13 września b. r. o godz. 17:00 w foyer na parterze. Wystawę będzie można oglądać do 27 października w godzinach pracy Centrum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst alternatywny

Plakat informacyjny U GÓRY TURKUSOWY PASEK NA NIM napis EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 11-19 WRZEŚNIA oraz logo na białym tle gwiazdki w środku nich szkice dachów, obok napis: sprawdź na edd.nid.pl i facebook.com ukośnik europejskie.dni.dziedzictwa.

Na dole plakatu turkusowy pasek, na którym widoczne są logotypy od lewej: Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Koordynator ogólnopolski- Narodowy Instytut dziedzictwa, Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, dziedzictwa narodowego i sportu w ramach programu wieloletniego niepodległa na lata 2017-2022, partner – centrum archiwistyki społecznej.

Pośrodku plakatu na białym tle informacja: Centrum Kultury i sztuki im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierpcu zapraszają na Wystawę malarstwa i rzeźby Grupy Plastycznej Dorosłych IMPRESJA – „SMAKI DZIEDZICTWA” 13 września 2021r. godz. 17:00 CKiSz w Sierpcu parter. Wystawa czynna do 27 października 2021r. w godzinach pracy Centrum.

Leave your comments

Comments

  • No comments found