Spektakl CUDOWNA TERAPIA

1 października 2022r. o godz. 17:00 zapraszamy na komedię terapeutyczną CUDOWNA TERAPIA – w doborowej obsadzie (obsada wymiennie).

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Cudowna Terapia obsada (wymiennie):

- Dominika Ostałowska/Edyta Jungowska/Małgorzata Lewińska
- Dariusz Kordek/Marcin Kwaśny
- Andrzej Młynarczyk/Artur Pontek/Dariusz Taraszkiewicz

Cudowna Terapia twórcy spektaklu

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz 
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
Choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser
Muzyka: Krzysztof Matysiak

 

Bilety do nabycia w kasie Centrum oraz na stronie kino.sierpc.pl

 

 

 

Tekst alternatywny

Plakat informacyjny- na żółtym tle od samej góry w dwóch rzędach od lewej zdjęcia aktorów – Marcin Kwaśny, Dariusz Kordek, Andrzej Młynarczyk, Artur Pontek, Dariusz Taraszkiewicz. W rzędzie niżej Małgorzata Lewińska, Edyta Jungowska, Dominika Ostałowska.

Niżej tekst: Daniel Glattauer, przekład: Marek Szalsza

Na środku tytuł spektaklu CUDOWNA TERAPIA- KOMEDIA TERAPEUTYCZNA

Na samym dole informacja:

1 października 2022r. godz. 17:00, sala widowiskowa Centrum Kultury i sztuki w Sierpcu.

Bilety do nabycia w kasie i na www.ckisz.sierpc.pl

Leave your comments

Comments

  • No comments found