31 Finał WOŚP

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29 stycznia 2023 roku, na ulicach naszych miast i miasteczek, po raz 30 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło kolejnej edycji WOŚP 2022 brzmi: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Rejestracja Wolontariuszy WOŚP 2023 odbywa się w naszym Sztabie wyłącznie online przez stronę https://www.wosp.org.pl/final/sztaby najpóźniej do 2 stycznia 2023r.

Można również założyć e-skarbonkę na stronie:

https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Szkoły, przedszkola zapraszamy do skorzystania ze Sztabowych Skarbon Stacjonarnych- możecie je mieć u siebie już od 10 grudnia. Sztabowe Skarbony stacjonarne można zarejestrować WYŁĄCZNIE w Sztabie! 

Firmy zapraszamy do skorzystania z Firmowych Skarbon Stacjonarnych. Możecie je mieć u siebie już od 10 grudnia. Firmowe Skarbony można zarejestrować przez https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

UWAGA! W PRZYPADKU REJESTRACJI WOLONTARIUSZY I SZTABOWYCH SKARBON STACJONARNYCH DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Szkoły, przedszkola i inne placówki zapraszamy do współtworzenia WOŚP poprzez organizację wydarzeń towarzyszących, które mogą startować już od 15 grudnia- przypominamy, że wszystkie wydarzenia MUSZĄ BYĆ zgłoszone do Sztabu, w innym przypadku odbywają się nielegalnie.

Zapraszamy darczyńców sponsorów do współpracy- od 1 grudnia przyjmujemy przedmioty na aukcję, która odbędzie się w dniu Finału w CKiSz w Sierpcu.

Wszelkie informacje na temat WOŚP 2023: Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, ul. Piastowska 39, 09-200 Sierpc, tel.: 24 275 24 93, wew. 102 lub 104.

Poniżej wszystkie potrzebne dokumenty: