IX Kasztelańskie Spotkania Folklorystyczne

25 marca o godzinie 10:00 zapraszamy na kolejne Kasztelańskie Spotkania Folklorystyczne, które w tym roku odbędą się po raz dziewiąty.

Na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu będziecie mogli zobaczyć Państwo zespoły i tańce ludowe z różnych regionów naszego kraju. Jak co roku w tym dniu będzie gwarno, kolorowo i muzycznie. Bądźcie z nami i przybywajcie na te wspaniałe występy.

Zainteresowane występem zespoły zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu lub kontaktem na maila taniecludowy@ckisz.sierpc.pl

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst alternatywny

Zdjęcie informacyjne od góry logo kasztelańskich Spotkań Folklorystycznych- okrąg z trójkątów, każdy w kolorach ludowych, w środków kole na czarnym tle napis SIERPC 2023, w okręgu na czarnym pasku napis IX KASZTELAŃSKIE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE. Obok napis CENTRUM KULTURY I SZTUKI W SIERPCU, obok STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ LUDOWEGO ZESPOŁU ARTYSTYCZNEGO KASZTELANKA

Zapraszają na IX KASZTELAŃSKIE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE.

Niżej zdjęcia z występów grup LZA Kasztelanka obok informacja:

Dnia 25 marca 2023 r. godz. 10:00 sala widowiskowa CKiSz w Sierpcu.

Na samym dole od lewej:

Logo CKiSz w Sierpcu- zarys budynku na białym tle, z czarnymi oknami z prawej strony, napisem SIERPC po lewej stronie, po środku skrót CKiSz, u góry dach w kolorze zielonym oraz pod logo napis Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Logo stowarzyszenia- koło z żółtym tłem w środku w okręgu rysunek pary w stroju ludowym, wokół obrazka napis Stowarzyszenie Ludowego Zespołu Artystycznego KASZTELANKA.

Na samym dole informacja: Karta zgłoszenia i regulamin dostępne na naszej stronie. Kontakt taniecludowy@ckisz.sierpc.pl.