Koncert Sylwestrowy

Zapraszamy na Galę Sylwestrową, która odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu 31 grudnia 2023r. o godzinie 21:00.

Będzie to cudowny koncert niezapomnianych wrażeń który jest wielkim świętem dla zmysłów i zapada w pamięć przypominając czym jest prawdziwa miłość do muzyki. Wystąpią jedni z najlepszych polskich wokalistów rozrywkowych którzy przedstawią NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE - PAROSTATKIEM W PIĘKNY REJS we wspaniałych interpretacjach a towarzyszyć im będzie jedyna w swoim rodzaju, najlepsza orkiestra rozrywkowa w Polsce - Morningstar Orchestra. 

Piosenki, które wielokrotnie nuciła cała Polska. Przeboje znane i lubiane w znakomitych aranżacjach i interpretacji. Usłyszymy między innymi utwory z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Maanam, Kayah, Czesława Niemena czy Andrzeja Zauchy.

Morningstar Orchestra składa się z wybitnych muzyków, w tym wykładowców Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Orkiestra współpracowała z takimi sławami jak Gordon Hascel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince i wieloma innymi.

 Bilety 130 zł

Czas koncertu to 2 godziny. W przerwie zapraszamy na mały poczęstunek. Po zakończeniu koncertu nie zabraknie wspólnego powitania Nowego Roku.

Bilety na to wydarzenie dostępne w kasie Centrum i na  kino.sierpc.pl

Nie zwlekajcie