Spektakl TELEWIZJA KŁAMIE

12 lutego 2023 r. o godz. 19:00
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na spektakl pt. „TELEWIZJA KŁAMIE” w reżyserii Bartka Kasprzykowskiego i Michała Paszczyka.

Bilety można nabyć na:

https://biletyna.pl/event/view/id/255285

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/77658/Sierpc/Telewizja+K%C5%82amie/

 

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,

Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,

Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,

Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKST ALTERNTYWNY

 Plakat informacyjny- czerwone tło od samej góry białymi drukowanymi literami napis: spektakl TELEWIZJA KŁAMIE. Scenariusz: Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni, reżyseria: Bartek Kasprzykowski, Michał Paszczyk.

Niżej w środkowej części plakatu odbiorniki telewizyjne, a w nich umieszczone zdjęcia aktorów: Tamary Arciuch, Adama Fidusiewicza, Bartosza Opani i Bartłomieja Kasprzykowskiego.

Na samym dole informacja: Centrum kultury i sztuki w Sierpcu, 12 lutego 2023 r. godz. 19:00, sala widowiskowa. Bilety do nabycia na: www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl

Leave your comments

Comments

  • No comments found