projekty, zapytania i darowizny

Zapytanie ofertowe: Zadanie pn, Ochrona fizyczna imprezy plenerowej o nazwie „V Kasztelański Festiwal Smaków w Sierpcu” realizowanej w dniach 12-14 sierpnia 2022 r zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009r z późniejszymi zmianami.

 

Zapytanie ofertowe: Zakup i dostawa systemu: nadajnik i odbiornik mikrofonów bezprzewodowych do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu

 

Zapytanie ofertowe: SCENA - projekt i dostarczenie sceny estradowej wraz z montażem, demontażem i obsługą, NAGŁOŚNIENIE - dostarczenie, montaż i obsługa techniczna, MULTIMEDIA - dostarczenie, montaż i obsługa techniczna, OŚWIETLENIE - dostarczenie, montaż i obsługa techniczna podczas imprezy V KASZTELAŃSKI FESTIWAL SMAKÓW W SIERPCU organizowanej w terminie 12-14 sierpnia 2022 r. przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

 

Zapytanie ofertowe: Zakup i dostawa urządzenia do produkcji wideo na żywo oraz nagrywania i streamingu wraz z wbudowaną obsługą audio do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

 


DAROWIZNY

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej EMPEGEK w Sierpcu Sp. z o.o., 09-200 Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 48 - Wpłata 50tys.zł na organizację wydarzeń kulturalnych z okazji 700-lecia lokacji miasta Sierpca